Son Dakika
23 Şubat 2018 Cuma

“16 Nisan’da ‘Evet’ Rekoru Kıracak”

29 Mart 2017 Çarşamba, 08:09

Başkan Kutlu Mahalle Mahalle Dolaşıyor…

“16 Nisan’da ‘Evet’ Rekoru Kıracak”

 

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi mahalle mahalle dolaşıp, yeni anayasa hakkında Adıyamanlılara bilgi veriyor.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, referandum çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Daha önce milletvekilleri, AK Parti il yönetimi ve bireysel olarak STK, siyasi parti ve vatandaşları ziyaret ederek 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda değişmesi gündemde olan 18 madde ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Kutlu, son olarak Yeni Mahalle’de düzenlenen ‘Yeni Anayasa’ya EVET’ açık hava mahalle toplantısında mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Mahallelilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kutlu, 16 Nisan’da ‘EVET’in çıkması ile Türkiye’de birçok şeyin olumlu olarak değişeceğini dile getirerek, “16 Nisan’da Adıyaman olarak ‘EVET’ rekoru kıracak. Buna inanıyoruz” dedi.

Daha sonra TBMM Başkan Vekili ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın ve AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez ile birlikte Altınşehir Mahallesi’nde esnaf gezisine katılan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Altınşehir esnafından da referandumda ‘EVET’ oyu istedi.

Yaya olarak esnafı gezen heyet, Altınşehir esnafına anayasa değişikliği gündemde olan 18 maddeyi ayrıntılı bir şekilde anlattı.

Referandum gezisi çerçevesinde Yeşilyurt Mahallesinde düzenlenen ‘Yeni Anayasa ve Referandum’ konulu toplantıda Yeşilyurt mahallesi sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Kutlu, ‘EVET’ kararının verilmesinden sonra Türkiye’de önemli gelişmelerin sağlanacağını dile getirdi.

Buradan da Hastane Camii Okuma Salonunda Kur’an-ı Kerim eğitimi gören mahalle sakinlerini ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, referandumda ‘EVET’ oyu istedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: