Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Samsat Kaymakamı göreve başladı

21 Aralık 2016 Çarşamba, 07:15

Samsat Kaymakamı göreve başladı

Samsat Kaymakamı olarak atanan Kaymakam Yusuf Yıldırım, Samsat ilçesine gelerek görevine başladı.

Kırıkkale ili Balışeyh ilçesi Kaymakamı iken, 01.12.2016 tarihli ve 29905 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan, İçişleri Bakanlığına ait 2016/861 sayılı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Samsat Kaymakamlığına atanan Yusuf Yıldırım’ın Samsat ilçesindeki görevine başlaması nedeni ile karşılama töreni düzenlendi.

Samsat Belediye Başkan Vekili Şükrü Akın, kamu kurum ve kuruluş amirleri, İl Genel Meclis Üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri ile köy ve mahalle muhtarları Hükümet Konağı önünde Kaymakam Yıldırım’ı karşıladılar.

Daha sonra Kaymakamlık Makamına geçen Kaymakam Yıldırım tebrikleri kabul ederek, daha önce görev yaptığı yerler, özgeçmişi ve Samsat ilçesi hakkında düşündükleri konusunda açıklamalarda bulundu.

Daha önce görev yaptığı Balışeyh ilçesinde göreve güzel başladığını ve görevi iyi duygularla tamamladığını belirten Kaymakam Yıldırım, Samsat ilçesinde de yine iyi duygularla göreve başladığını, aynı şekilde hep birlikte başarılı çalışmalar yaparak görevi en iyi bir şekilde tamamlamak istediğin ifade etti.

Kaymakam Yıldırım, “Önceleri de Adıyaman hakkında olumlu önyargılarım vardı. Samsat ilçesi özellikle gelmek istediğim bir yerdi. Allah duamızı kabul etti ve bu güzel topraklarda hizmet etme imkanı yakaladık. Benden önce görev yapmış Kaymakamımız Kürşad Atak ve diğer bütün meslek büyüklerime teşekkür ediyorum. Hepsi çok güzel çalışmalar yaparak buradan ayrılmışlar. Bizler de yine ekip ruhuyla çalışarak ilçemizi bir adım daha ileriye taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Özellikle öğrencilerimizin eğitimi için yoğun bir çaba sarf edeceğiz” şeklinde konuştu.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: