13 Aralık 2016 Salı, 08:00

Terör ve yandaşları

 

“”Millete hizmet etmek istiyorsan, elinden gelen işle başla…”

İsmail Gaspıralı

 

Terör dağda yapamadığını şehir merkezlerine inerek alçakça eylemlerini gerçekleştirmeye çalışıyor. Bunun son örneğini İstanbul’daki hain ve menfur saldırı sonucunda 38 şehit ve 155 yaralımızın olduğunu gördük. Türkiye daha önce yaşamış olduğu gibi bugün de bu yükün altından kalkacaktır. 15 Temmuzda yaşanan Yenikapı ruhunun ardından kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye’nin gelişmesini ve büyümesini hazmedemeyenler zavallılar, ancak kahpe bir şekilde durduracaklarını sanıyorlar. Beyhude bir uğraş olduğunu zavallı akıl yoksunları bunu fark edemiyorlar. Yapan karaktersiz olduğu gibi arkasındakiler de bir o kadar alçak ve insanlıktan nasibini almamış yaratıklardır. Kime ve neye hizmet ettiklerini bilmeyen robotlar er ya da geç bu milletin bedduasıyla bile hak edeceği cezayı alacaktır. Yaratılmışların en güzeli olan insan, bazen kendini aşağılık, sefillik sevisine çekebiliyor. Tabii bu insanların, insanlık diye bir gayesi olmadığı için kendilerine yakışan rezilce parçalanıp gebermek, geride ise beddua almak ve soysuz bir isim geride bırakmaktır. Olaya bakıldığında bu olayı başarabildikleri görülebilir.

Terör örgütü elini kolunu sallaya sallaya eylemleri gerçekleştirmesine, yapmasına müsaade etmemektir. Onun için bu hain gruplarla en katı şekilde mukabele etmektir.  Terör örgütüyle işbirliği içinde olan ve yapan, sevgi besleyen ve yakınlık hisseden; gazeteci, esnaf, iş adamı, sivil insan, milletvekili, hukukçu, öğrenci, devlet memuru, kim varsa zaman kaybedilmeden toplayıp içeri tıkmazsanız bu iş bitmez. Türkiye’nin eğitim kurumları fark edilmeden terörist yetiştiriyor. Özgürlük adı altında her türlü propagandayı yapıp verilmek istenilen mesajları çevresine verir duruma gelmiştir. Bunlardan etkilenip terör safına geçen öğrencilerde haliyle oluşmuş oluyor. Üniversitelerde ve ortaöğretimde öğrencilerin açık bir şekilde terör sloganı atmaktadır. Yetmezmiş gibi teröre ait özel günleri kutlama ve bazı mekânlar yuvaları haline gelmiştir. Devletin kurumlarında saygın yer edinilen bürokratlar, öğretim elemanları açık bir şekilde sosyal ağ üzerinde destek çıkıldığı ve fikirler tavsiye edildiği ortadadır. En son örneği katledilen polislerimize sevinen alçakların olduğuna hepimiz şahit oluyoruz. Bunlara herhangi bir yaptırım olmazsa ileri de daha da azgınlaşacak, canavarlaşacaktır.

Bu süreç hem içerden hem de dışardan olduğu için biraz zaman gerektirecektir. Türkiye’nin dört bir tarafı hainlerle dolu olduğu için işimiz haliyle uzamış oluyor. İslam ve Cumhurbaşkanı düşmanlığı alenen ortadır. Batılıların düşmanlığını anladık da içerde bazı güruhların onlara destek olması insanı üzüyor. Bugün Türkiye’de sırf Cumhurbaşkanımızın gitmesi için canını verecek hainler mevcuttur. Bu hainlerin oluşturduğu sayıda az değildir. Bunların da üstesinden gelmek gerekir. Bunlarda terör örgütleri kadar zararlıdır. Demokrasi adı altında her türlü hakareti yapan insanlar, yetmezmiş gibi diktatörlükle suçlamaları cabasıdır.

Türkiye için Yenikapı ruhu hiçbir zaman unutulmamalıdır. Bu ruh ve heyecan bu millete olduğu sürece kim nerde, nasıl gelirse gelsin. Geldiği gibi boyun ölçüsünü alıp gidecektir. Bunun örneklerini çok yaşadık ve yaşatmaya da devam edeceğiz. Yeter ki inancımız kırılmasın. Avrupa’nın hevesi kursağında kalacaktır. Türkiye büyüyerek hedeflerine adım adım yaklaşıyor, yaklaşmaktadır. Zafer İslam’ındır, zafer inananlarıdır!

Vesselam!!!

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: