Son Dakika
25 Şubat 2018 Pazar

Yaz Spor Etkinliğinin Açılışı Yapıldı

24 Haziran 2016 Cuma, 17:24

Yaz Spor Etkinliğinin Açılışı Yapıldı

 

Kahta ilçesinde Adıyamangücü Gençlik Spor Kulübü yaz spor etkinliğinin açılışı yapıldı.

Kahta Stadyumunda düzenlenen açılış merasimine Kahta İlçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Adıyamangücü Gençlik Spor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Çetin, antrenörler ve sporcular katıldı.

KAHTA’DA YAZ SPOR ETKİNLİĞİNİN AÇILIŞI YAPILDIYaz spor faaliyetleri hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Mehmet Ali Çetin, Adıyamangücü Gençlik Spor Kulübü’nün futbol, atletizm, badminton ve voleybol olmak üzere çeşitli yaz spor faaliyetlerini düzenleyeceğini söyledi.

Kulüp Başkanı Çetin, “Bu yıl ilk defa olarak yaz spor etkinliğini düzenlememize rağmen kulübümüze çok yoğun bir başvuru oldu. Bu konuda her türlü hazırlığımızı yaptık. Kulübümüze kayıt yaptıran 80 sporcuyla yaz spor etkinliğini verimli bir şekilde değerlendireceğiz. Bu kapsamda yedi kişilik bir antrenörlük ekibiyle sporcularımızı yaz aylarını en iyi şekilde hem öğrenerek hem de eğlenerek geçirmesini sağlayacağız. Yaz spor okulu etkinliğinin yapılmasında teşvik eden, maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen ve etkinliğimize katılarak açılışını yapan Sayın Kaymakamımız Ahmet Gazi Kaya’ya çok teşekkür ederim” dedi.

Spora olan ilgilerinden dolayı öğrencileri tebrik eden Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, zeki öğrencilerin aynı zamanda sporda da başarılı olduklarını söyledi. Kaymakam Kaya, öğrencilere forma hediye ederken, öğrencilerden derslerinde de başarılı olmaları için söz aldı.

Kulüp Başkanı Çetin, Kaymakam Kaya’a 2 numaralı ve üzerinde Ahmet Gazi Kaya yazılı olan formayı hediye ederek spora verdiği destekten dolayı teşekkür etti.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: