“Tek Derdimiz Adıyaman Olacak”

22 Haziran 2015 Pazartesi, 09:53

Boynukara’dan ATSO’ya Ziyaret

“Tek Derdimiz Adıyaman Olacak”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.

Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Atlı da hazır bulunurken ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu ve misafirleri sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

Genel seçimler sonrası sivil toplum kuruluşları ve kurumlara ziyaret ettiklerini belirten Milletvekili Adnan Boynukara, Adıyaman’ı mecliste layıkıyla temsil edeceklerini ifade etti.

Milletvekili Boynukara, “Adıyaman’ımıza yakışır bir seçim geçirdik. İlimizde tüm partilerimiz seçim kampanyalarını huzur şehri Adıyaman’ımıza yakışır bir şekilde yürüttüler. Bu da tabi ilimizin güzelliğidir. Bundan sonra tek derdimiz Adıyaman olacaktır. Kentimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarımızla istişare halinde içerisinde olacağız. Bu manada Ticaret ve Sanayi Odamızda kentimizin sorunlarına vakıf önemli bir kurumumuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, seçimlerin geride kaldığını vurgulayarak Adıyaman’ın sorunlarının çözümü için tüm milletvekillerinin el birliğiyle hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Uslu, “İlimizin çözüm bekleyen sorunları mevcut. İnşallah en kısa zamanda hükümetin kurulmasıyla birlikte bu sorunların çözümü için mecliste çaba sarf edilecektir. Biz ATSO olarak her partiye eşit mesafedeyiz. Derdimiz Adıyaman’dır. Adıyaman için yapacağınız tüm çalışmalarda yanınızda olacağız. Sizlere şahsım ve kurumum adına teşekkür ederken çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: