Son Dakika
17 Mart 2018 Cumartesi

“Öğrenciler, geleceğimizin gençleridir”

08 Mayıs 2015 Cuma, 08:59

Üniversitede Bahar Şenlikleri Başladı

“Öğrenciler, geleceğimizin gençleridir”

 

Adıyaman Üniversitesinin bu yıl 8.si gerçekleştirilen Bahar Şenliği başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Bahar Şenliklerinin açış konuşmasını Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü yaptı.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Bahar Şenliklerinin bu yıl 8.’sini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, gençlere önemli uyarılarda bulundu.

 

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ’NDE BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADIRektör Gönüllü, “Üç gün sürecek olan bahar şenliklerimizde amaç öğrencilerimizin anlamsız bir eğlenceye girmesini sağlamak değil. Biz gençlerimizin geleceğimizin gençleri olmasını hedefliyoruz. Gençler bizim için gözümüzün göz bebeğidir. Onlar için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimize olan bu sevgimize, öğrencilerimiz olumlu cevap verdiler. Hayat yolunda anlayışlarımız ne ise, neye inanırsak, onunla şekilleniyoruz ve öbür tarafa o şekilde gidiyoruz. Güzel yaşamayı Allah nasip etsin” dedi.

Açılış konuşmasının ardından, Adıyaman Üniversitesi halkoyunları ekibi folklor gösterisi sundu.   Rektör Gönüllü ve beraberindekiler daha sonra sanat çadırları resim sergisi, yazarlar standı, görsel sanatlar sergisinin açılışını yaptı. Etkinlikler müzik eşliğinde gün boyu devam etti.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: