Son Dakika
23 Şubat 2018 Cuma

“Hainleri sevindirmeyeceğiz”

17 Ekim 2016 Pazartesi, 09:32

Şehit Ailesinden Şehit Ailesine Ziyaret

“Hainleri sevindirmeyeceğiz”

 

Hakkari’nin Şemdinli İlçesinde geçtiğimiz Ağustos ayında PKK’lı teröristlerce yola döşenen mayının patlatılması sonucu Şehit olan Uzman Erbaş Ahmet Bıçakcı’nın ailesi Adıyamanlı Şehidin Baba ocağını ziyaret ederek başsağlığı diledi.

PKK’lı teröristlerin Hakkari – Şemdinli, Durak Karakolunun bulunduğu bölgeye gerçekleştirdikleri terör saldırısında Şehit olan Uzman Çavuş Hasan Aydoğdu’nun baba evini ve mezarını ziyaret eden Andırınlı Şehit Ahmet Bıçakçı’nın Babası Hüseyin, Annesi Meryem, Ağabeyi Fatih Bıçakçı ve Şehit Uzman Çavuş’un silah arkadaşı Ahmet Kök aileye başsağlığı diledi.

Duygulu anların yaşandığı ziyarette Şehit Babası Hacı Yusuf Aydoğdu’ya sarılan  Hüseyin Bıçakçı, “Dik durmalıyız Kardeşim, bu hainleri sevindirmeyeceğiz, ben buraya acına ortak olmaya geldim, Allah sabrımızı versin” diyerek başsağlığı diledi.

Daha sonra Şehit Uzman Çavuş Hasan Aydoğdu’nun kabrini de ziyaret eden Şehit yakınları, aynı saldırıda şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Sercan Öklük’ün baba evini ziyaret için Ordu’nun Fatsa İlçesine hareket etti.

 

Şehit Evlerini Ziyarete Gidiyor

Andırınlı Şehit Babası Hüseyin Bıçakcı, oğlunun şehit olmasının ardından Şehit ailelerini ziyaretini sürdürüyor.

Birçok şehirde şehit ailelerinin evlerini ziyaret eden baba Bıçakcı, “Şehit ailelerinin yaşadıklarını ben çok iyi bilirim, onlara moral vermek, onların çektiklerini anlamak için yanlarında olmak gerek, ben bu yüzden elimden geldiğince aileleri ziyaret edeceğim, ailelere dik duracağız demeliyim, bu teröristleri sevindirmeyeceğiz demeliyim. Bende şehit babası olarak bunu bir görev biliyorum” dedi.(PHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: