Son Dakika
25 Şubat 2018 Pazar

Baba Katili Sanatçı 4 Kez İntihar Girişiminde Bulundu

29 Mayıs 2015 Cuma, 10:03

Baba Katili Sanatçı 4 Kez İntihar Girişiminde Bulundu

 

Kahta İlçesinde Babasını Öldürdükten Sonra Tutuklanan Ancak “Bipolar Bozukluğu” Rahatsızlığı Olduğu İçin Hastaneye Yatırılan Ünlü Sanatçı Orhan Şimşek’in 4 Kez İntihar Girişiminde Bulunduğu Öğrenildi. Kendisini İple Asmak İsteyen Şimşek’in Görevliler Tarafından Her Defasında Fark Edildiği Ancak Şimşek’in “Bırakın Yaşamak İstemiyorum Ölmek İstiyorum” Dediği Ortaya Çıktı.Baba-Katili-Sanatci-4-Kez-Intihar-Girisiminde-Bulundu-(1)

Kahta ilçesinde babasını öldürdükten sonra tutuklanan ancak “bipolar bozukluğu” rahatsızlığı bulunduğu için hastaneye yatırılan ünlü sanatçı Orhan Şimşek’in 4 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, olay Çukurova ilçesine bağlı Belediyeevleri Mahallesi’nde meydana geldi. 3 Nisan 2015 günü ünlü sanatçı Orhan Şimşek babası Ali Şimşek ile birlikte İstanbul’dan Adıyaman’ın Menzil köyüne gitti. Şimşek burada  babasının kendisini her zaman hor gördüğü ve ağabeyine daha iyi babalık yaptığı için aralarında çıkan tartışma  sonucu bıçaklayarak öldürdü. Olaydan sonra yakalanan ünlü sanatçı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Adıyaman Cezaevine gönderildi. Ancak aradan 3 gün geçtikten sonra yapılan sağlık kontrolünde Şimşek’te “bipolar bozukluk” rahatsızlığı olduğu tespit edilerek cezaevinden çıkartılarak tedavi edilmesi için 6 Nisan 2015 günü Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi. Şimşek hastanede tek kişilik odada kalarak tedavi altına alındı. Ancak aradan yaklaşık 2 ay geçerken Şimşek’in tam 4 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Oda da bulduğu ip ve çarşafla 4 kez kendini asarak intihar girişiminde bulunan Şimşek’i her defasında görevlilerin son anda önlediği ortaya çıktı.

Jandarma ve hastane yönetimi Şimşek’in hayatına son vermemesi için tedbirleri en üst seviyeye çıkardı.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: