Son Dakika
22 Mart 2018 Perşembe

AGC’den SGK’ya Ziyaret

17 Haziran 2015 Çarşamba, 08:51

AGC’den SGK’ya Ziyaret

Adıyaman Gazeteciler Cemiyet (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya,  SGM Adıyaman İl Müdürü Fuat Tekin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Cemiyet Başkanı Zeki Dişkaya şu ifadelere yer verdi; Adıyaman’da Cemiyet olarak kurumlarımıza çat-kapı ziyaretlerimiz başladı. İlk ziyaretimizi SGM Adıyaman İl Müdürü Fuat Tekin beyefendiye gerçekleştirdik. Çat-Kapı ziyaretlerimizin amacı sorun ve çözüm önerilerini cemiyet bünyemizde bir dosya haline getirerek, Adıyaman Milletvekillerimize sunup çözümü noktasında vekillerimizden destek isteyeceğiz. Cemiyet olarak bugüne kadar ilimizde sorunların hep takipçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Başkan Dişkaya özellikle 5084 teşvikten Adıyaman ciddi anlamda zarar gördü. Şuanda küçük esnaflarımızın işveren SGK prim ücretlerini ödemekte çok büyük sıkıntı yaşamaktadır. SGK prim ücretlerinin komşu ilimiz Ş.Urfa’da ile Adıyaman’ımızı kıyaslarsak uçurum denilebilecek fark var. İnşallah uyum içerisinde Hükümet kurulur. Adıyaman sorunlarını kurumlardan bizati tek, tek not ederek, her yıl yılda bir defaya mahsus Cemiyet olarak Adıyaman Sorunları ve çözüm önerileri toplantısını gerçekleştirerek, sorunlara çözüm arayacağız dedi.

SGM Adıyaman İl Müdürü Fuat Tekin ise Cemiyet Başkanı’nın kurumumuza yapmış olduğu ziyaret ’en dolayı memnuniyet duyduklarını ve teşekkürlerini iletti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: