Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Zabıtadan Yılbaşı Denetimi

31 Aralık 2014 Çarşamba, 09:13

Zabıtadan Yılbaşı Denetimi

 

Adıyaman Belediyesi Zabıta ekipleri yılbaşı öncesinde Adıyaman’da ki eğlence mekanlarını denetledi.

İki ayrı ekiple gece soyunca denetim yapıldı. Eğlence mekanları başta hijyen ve sağlık koşulları olmak üzere birçok konuda büyük bir titizlikle gözden geçirilirken, kurallara riayet etmeyenler hakkında resmi işlemler yapıldı.

Adıyamanlıların yeni yıla huzurlu ve güvenli bir ortamda girmeleri adına yürütülen uygulamada, işletme sahiplerini uyaran yetkililer, daha duyarlı olmalarını istedi.

Bu tür işyerlerin periyodik olarak denetlendiğini belirten zabıta yetkilileri, “Bugünkü denetimlerimizin asıl amacı yeni yılla ilgiliydi. Vatandaşlarımızın yılbaşı eğlencesini sakin ve sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi adına gece geç saatlere kadar eğlence mekanlarını denetledik. Oldukça verimli geçti. Halkımız, sağlığını ilgilendiren konularda en küçük bir olumsuzluk gördüğü takdirde Belediyemizin Alo 153 hattını her zaman arayabilirler. Bu numaraya gelen her şikayeti dikkate alıyor ve gereğini yapıyoruz. Hemşehrilerimizin sağlığını ilgilendiren her konuda üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız” ifadelerini kullandılar.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: