Ormanlık Alanda Hareketli Saatler

07 Temmuz 2015 Salı, 09:45

Ormanlık Alanda Hareketli Saatler

 

Adıyaman’da Ormanlık Alandan Geldiği İddia Edilen Kadın Çığlıkları Polisi Harekete Geçirdi. Ormanda Kanlı Taşlar Bulan Polis, Bölgeyi Didik Didik Aradı Ancak Herhangi Bir Olaya Rastlamadı.

Adıyaman’da iki kadının ormanlık alan içerisinde yardım çığlıkları attığı ihbarını alan polis ekipleri, ormanlık alanda gördüğü kanlı üzerine bölgeyi didik didik aradı. Bir müddet bölgede arama yapan polis ekipleri, herhangi bir olaya rastlamadı.

Edinilen bilgiye göre, Esentepe Mahallesi, Abdul Masa Türbesi yakınlarında bulunan ormanlık alan içerisinde iki kadının yardım çığlıkları attığı ihbarını alan polis ekipleri, hızlı bir şekilde olay yerine gitti. 20-25 resmi ve sivil polisin bulunduğu olay yerine Özel Harekat Polisleri de geldi. Ormanlık alan içerisinde 3’er 4’er ekipler haline ayrılan polis ekipleri, ormanlık alan içerisinde kanlı taşlara rastladı. Taşla kişi ya da kişilerin kafasına vurulup öldürülme şüphesiyle orman didik didik arandı. Didik didik aranan ormanlık alan adeta polis ekipleri tarafından talan edilirken, herhangi bir şeye rastlanmadı. Orman yolunda bulunan araçlar da kontroller gerçekleştirildi. Herhangi bir şey bulamayan polis ekipleri daha sonra olay yerinden ayrıldı. Olay yerinde bulunan kan izlerinin ise, insana mı yoksa hayvana mı ait olduğu merak konusu oldu.  Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: