Son Dakika
22 Mart 2018 Perşembe

Milli Eğitimden Emniyete Başsağlığı

14 Aralık 2016 Çarşamba, 08:01

Milli Eğitimden Emniyete Başsağlığı

 

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ve öğrenciler Emniyet Müdürü Metin Alper’e taziye ziyaretinde bulundu.

İstanbul’da terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırıda çoğunluğu polis 44 kişinin şehit düşmesinin ardından öğrenciler Emniyet Müdürü Metin Alper’e taziye dileklerini iletti. Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, yöneticiler ve öğrencilerin taziye ziyaretinde öğrenciler Emniyet Müdürü Metin Alper’e çiçek takdim etti.

Öğrenciler terör olayının kendilerini çok üzdüğünü, tüm şehit olanların aileleri başta olmak üzere tüm polis teşkilatının başsağlığı diledi.

Emniyet Müdürü Metin Alper ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, “İstanbul’da ki saldırıda hayatını kaybeden meslektaşlarımız ve diğer vatandaşlarımız yüreğimizi derinden yaraladı. Ancak bizler 1 ölür bin diriliriz. Bu ülkenin birlik ve beraberliğini asla bozdurmayacağız. Bu milletimizin bu vatanımızın bekçisi olacağız. Bu bayrak, bu devlet, bu millet inşallah hep var olacak” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ise, vatanına, milletine bağlı nesillerin yetişmesi için eğitim camiasına büyük görevler düştüğünü belirterek, tek bir öğrencinin bile kendileri için büyük önem arz ettiğini söyledi.

Başsağlığı dileklerini ileten Metin Alper, toplumun tüm fertleriyle bu terör belasından kurtulmak gerektiğini ifade ederek, Türk Milletinin bununda üstesinden geleceğini aktardı.  Emniyet Müdürü Metin Alper daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: