“Milletimizin Başı Sağ Olsun”

27 Haziran 2016 Pazartesi, 09:02

Belediye Başkanı Kutlu’dan Başsağlığı Mesajı:

“Milletimizin Başı Sağ Olsun”

 

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Kömür Beldesi Boğazözü Köyü sınırları içinde bölücü terör örgütü mensuplarınca güvenlik güçlerimize yönelik düzenlenen saldırıda şehit düşen Jandarma Er Mücahit Şimşek için başsağlığı mesajı yayımladı.

24 Haziran Cuma günü ilimiz Kömür Beldesi Boğazözü Köyü sınırları içinde PKK bölücü terör örgütü mensuplarınca güvenlik güçlerimize yönelik düzenlenen saldırıda yaralanarak Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan ancak doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak şehit düşen Jandarma Er Mücahit Şimşek için başsağlığı mesajı yayımlayan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, “Alçakça geçekleştirilen saldırıda şehit olan askerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Ülkenin birlik ve bütünlüğüne kasteden bölücü terör örgütünün Adıyaman sınırları içerisinde gerçekleştirdiği saldırıda şehit düşen Jandarma Er Mücahit Şimşek için gece boyunca hastaneye akın eden Adıyamanlıların teröre karşı dimdik durduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Kutlu, “Bölücü terör örgütü mensupları emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklar. Bu millet, vatanına ve bayrağına bağlılığını her zaman olduğu gibi dün bir kez daha göstermiştir. Şehidimiz yaralı iken ihtiyaç duyulan kan için yapılan duyurulara kayıtsız kalmayan Adıyamanlı hemşerilerimiz, gün boyunca kan vermek için seferber oldu ve sabaha kadar hastanede kuyruklar oluşturdu. Milletimizin birliği için her zaman örnek teşkil eden Adıyamanlı hemşerilerimize de gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Alçakça gerçekleştirilen bu saldırlar bize acı yaşatsa da bunun bedeli çok ağır bir şekilde sorulacağına inandığımı açıkça belirmek istiyorum. Ben tekrar şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve Türk milletine başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: