Marev’den Vali Erin’e Ziyaret

29 Temmuz 2016 Cuma, 08:53

Marev’den Vali Erin’e Ziyaret

 

Gaziantep’te yaşayan Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı (MAREV) Başkan ve yönetim kurulu üyeleri  Adıyaman Valiliği görevine yeni atanan Vali Abdullah Erin’i makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay içerisinde yayınlanan valiler kararnamesiyle   Adıyaman Valiliğine atanan Abdullah Erin’i ziyaret eden MAREV Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyarete MAREV Başkanı Abdulkerim Arslan, Mardinli sanayici ve iş adamlarından Mahsum Altunkaya, Mehmet Akan, Nurullah Tosun, Bilal Şimşek, Abdulkerim Erol, Mehmet Emin Türk, Seyit Akan, Abdulkadir Güzel, Mehmet Ali Durmaz, Siraç Ekin ve Mehmet Selim Gözen katıldı. Adıyaman Valisi Abdullah Erin’e MAREV’in çalışmaları hakkında bilgiler veren Arslan önceliklerinin eğitim olduğunu Gaziantep’te bulunan MAREV hizmet binasının vatandaşların sosyal ihtiyaçları içinde ücretsiz tahsis edildiğini ifade etti.

Adıyaman Valisi Abdullah Erin’in başarılı bir bürokrat olduğunun da altını çizen Arslan, “Hemşehrilerimizi Türkiye’nin değişik illerinde ve değişik görevlerde görmek bir Mardinli olarak bizleri mutlu ediyor. Valimiz ’de ülkemizin başarılı bürokratlarından birisi olun ülkemize önemli hizmetler gerçekleştireceğine inanıyoruz” dedi. Çeşitli konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulunan MAREV heyeti daha sonra Adıyaman Valisi Abdullah Erin’le günün anısına bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: