Son Dakika
25 Şubat 2018 Pazar

Genç Askon’lulardan Vali Erin’e Ziyaret

08 Haziran 2017 Perşembe, 10:10

Genç Askon’lulardan Vali Erin’e Ziyaret

 

Genç Askon Adıyaman şubesi tarafından Adıyaman Valisi Abdullah Erin makamında ziyaret edilerek teşkilat olarak istişarede bulundular. Gençler ile sohbet eden Vali Abdullah Erin’e Genç Askon teşkilatlanma başkanı Selçuk Almaz tarafından “Milli Duruş Plaketi” takdim edildi.

Plaket takdimi sırasında açıklamalarda bulunan Genç Askon Adıyaman Şubesi Teşkilatlanma Başkanı Selçuk Almaz;  “Teşkilat olarak Sayın Valimiz Abdullah Erin beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Ve kendileriyle Adıyaman’daki gençler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Ve bizlere yapacağımız her sosyal projede yanımızda olacaklarının sözünü verdiler.”

Daha sonra plaketi takdim eden Almaz; “Bu plaket Sayın Valimizin Adıyaman için 15 Temmuz hain darbe girişimde duruşu ve Adıyaman için göstermiş olduğu vefalı davranışlarının bir simgesidir. Valimizi Genç Askon ve bütün Adıyamanlı gençler adına şükranlarımızı sunuyorum. “ dedi.

Adıyaman Valisi Abdullah Erin ise; “Gençlerimizin bugün beni ziyaret ederek fikirlerime önem vermeleri beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Özellikle Selçuk kardeşimin takdim ettiği plaketin anlamı ve önemi bende çok önemli oldu. Çünkü bir şehrin gençlerinin gönüllerinde yer edinmişseniz en büyük hizmet budur bana göre. Ben bir kez daha bu ziyaretten dolayı Genç Askon’un her kademesinde ki kardeşlerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: