Son Dakika
23 Şubat 2018 Cuma

Belediyeden asfalt çalışması

29 Haziran 2016 Çarşamba, 08:52

Belediyeden asfalt çalışması

 

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2016 yılı asfalt çalışmalarına Ramazan ayında da devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi, ‘Asfaltsız sokak bırakılmayacak’ sloganıyla yola koyulduklarını, Ramazan ayında da birçok cadde ve sokakta asfalt çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı.

Daha önce de şehrin birçok noktasında asfalt çalışmaları yapıp tamamlayan Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, 2016 yılı asfaltlama programı çerçevesinde Yeni Mezarlık Yolundaki asfaltlama çalışmalarını tamamladığı belirtildi.

Asfalt ekiplerinin, yeni kanalizasyon hattı döşenmesi için kazılan 2. Çevreyolu ile kazı ve düzenleme çalışmaları tamamlanan Kavi Caddesinde de asfaltlama çalışmalarına başladığı açıklandı.. Caddelerin yanı sıra ara sokaklarda da asfalt çalışmalarını sürdüren ekiplerin,  son olarak İmamağa Mahallesi 1975. Sokak ile Alitaşı Mahallesi 1220. Sokakta asfaltlama çalışmalarına başladığı belirtildi.. Ekipler ayrıca, Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından Kayalık Mahallesinde sürdürülen altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde de asfaltlama çalışmalarına başladığı da açıklandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: